Erhan Arıklı, hastane önünde yayaya çarptı

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı hastane önünde yayaya çarptı...

Yayın: 28.10.2023 - 19:00

99 kez okundu

Erhan Arıklı, hastane önünde yayaya çarptı

Lefkoşa’da bugün meydana gelen trafik kazasında, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı’nın yönetimindeki VK 123 plakalı araç, hastane yakınlarında Kamer Maniş adlı bir yayaya çarptı. Yaralanan yaya, şu an Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde tedavi altına alınmış durumda.

Polis Basın Subaylığı tarafından yapılan açıklamaya göre, kaza bugün saat 17.00 sıralarında Lefkoşa Ortaköy’de, Dr. Burhan Nalbantoğlu Caddesi üzerinde meydana geldi. Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, VK 123 plakalı aracıyla doğu istikametine seyir halindeyken, Devlet Hastanesi’nin önüne yaklaştığında Kamer Maniş adlı bir yayaya çarptı, çarpmanın etkisiyle yaralandı.

Kaza sonucu yaralanan yaya Kamer Maniş, acilen Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne nakledildi.

Polis, kazayla ilgili soruşturmasını sürdürmeye devam ediyor.

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, kaza sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. Arıklı, Facebook hesabından şunları yazdı: “Allah beterinden saklasın. Hastane önünde küçük bir kaza yaşadık. Çok şükür teyzemizde bir şey yok.” Ayrıca, Arıklı, yaralanan Kamer Maniş ile acil serviste sedyesi yanında sohbet ederken çekilmiş bir fotoğrafı da paylaştı.

Yorum Yaz

Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap