Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Veri politikamız ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları iletişim formu üzerinden bizlere sorabilirsiniz.
Gündemi yakala, kullanıcıların ve yazarların haberlerini takip et!
Ekonomi
Portallar
Eğitim
Bizi Takip Edin
Yayın: 04.03.2024 - 10:54
Güncelleme: 04.03.2024 - 12:57
150 kez okundu
Yusuf Kaptan Sahası’nda düzenlenen törende konuşan Töre, Şampiyon Melekler’in mirasını sürdürmenin sadece dernek adına değil, tüm toplumun sorumluluğunda olduğunu belirterek, geleneksel Türk okçuluğuna verilen önemin altını çizdi.
Başkan Töre, etkinliğin düzenlenmesine katkı sağlayanları takdir ederken, dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını takdim etti.
Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap
Henüz bildirimin bulunmuyor.